אודות המעצבים ליאור ודורין סגול

דורין סגול, 14 באוקטובר 2014

ליאור ודורין סגולליאור ודורין סגול, עוסקים בעיצוב אופנה למעלה מ-9 שנים. המוני לקוחותינו נהנים מאפשרויות מגוונות של חליפות חתן, בגדי גברים, בגדי ערב לנשים ועוד.
השירות שאנו מספקים ללקוחותינו כולל התאמה מלאה למבנה הגוף ולאישיות של האדם, יחד עם שירות אדיב ומקצועיות, אנו מספקים ללקוחותינו פריט לבוש אשר מספק נוחיות מרבית וגם, הכי חשוב, נראה נפלא.

✔ איכות גבוהה וסגנון ייחודי

אנו מבטיחים לקוחותינו פרטי לבוש ברמת איכות גבוהה וגימור גבוהה במיוחד. במהלך השנים הלבשנו חתנים ואמנים רבים כגון אייל גולן, אקי אבני, משה פרץ ועוד רבים טובים, היינו אחראים על עיצובים של חליפות בתוכניות טלוויזיה מצליחות כגון "רוקדים עם כוכבים", "האח הגדול" ועוד.

✔ בית אופנה גם לנשים

בשנים האחרונות דורין סגול, הרחיבה את הסטודיו גם לקהל הנשים, על ידי הקמת בית אופנה המתמחה בעיצוב בגדי נשים, נעלי נשים ועוד.
אנו מחדשים את הקולקציות שלנו מידי שנה על מנת להתאים לכן בגדים מעוצבים בסגנון נקי, תוך כדי התאמה למבנה הגוף ותפירה איכותית.

✔ יכולת התאמה מושלמת לכל לקוח

ליאור ודורין סגול מתלווים באופן אישי לכל לקוח, על מנת להתאים עבורו או עבורה את הפריט לבוש הנכון והמתאים ביותר. בסלון חתנים שלנו, החתנים אשר מגיעים זוכים ליחס מפנק ורגוע, תוך כדי היום העמוס והלחוץ שלהם, טרם כניסתם לחופה. אנו נעזור לכם לעשות את הסטיילינג הנכון על מנת שתצאו מהסלון שלנו מרוצים.

✔ מחירים משתלמים ללא צורך לשבור קופת חיסכון!

לנו חשוב שבסופו של יום תצאו מהסלון שלנו מרוצים ונראים מעולה. לצורך כך, אנו מציעים ללקוחותינו מחירים אטרקטיביים במיוחד עבור חליפות חתן ופרטי לבוש של נשים, תוך כדי רמת בד, גימור ותפירה מהמובילים בשוק.

אנחנו מציעים הרבה יותר מעיצוב מודרני ואיכות בד, בואו לגלות זאת בעצמכם!